_DSC3798

KOBRA består av mennesker som brenner for å skape verdi gjennom å bidra til reell kundeorientering i selskaper. Vi er overbevist om at du kan få kunder som elsker deg. Vi brenner for de øyeblikkene i kundens liv som virkelig gjør en forskjell.

Vi leverer som best når vi samler ulike mennesker om en felles agenda for å løfte kundeopplevelsen på neste nivå. De øyeblikk når vi ser at andre mennesker eier våre ideer om hvordan skape unike kundeopplevelser som gjør en forskjell. Som vil jobbe frem de magiske øyeblikk som begeistrer kundene deres. Øyeblikk når innsikt om kunder og ønske om å skape unike opplevelser sammenfaller…

Og vi brenner for de øyeblikkene når vi ser resultatene, gjennom økt kundetilfredshet, gjennom økt salg og gjennom medarbeidere som blir motivert til å levere og vil bidra videre. Det er disse øyeblikkene vi brenner for, og det er derfor KOBRA finnes.

Menneskene

Jannecke Drangert-Hveding 
Daglig leder
jannecke@kobra.as
938 53 200

Espen Oddvik
espen@kobra.as

970 21 660

Eirik Johnsen
eirik@kobra.as
905 44 188

 

Maren Sofie Sivertsen
maren-sofie@kobra.as

930 62 557

Paul Roberts
paul@kobra.as

Annica Thomsson
annica@kobra.as
920 81 546

Victoria Utheim
victoria@kobra.as
974 08 171

Siw E Øverland
siw@kobra.as
907 25 997

Henrik Berger Jørgensen
henrik@kobra.as

Bjørn Tscherning Hjulstad
bjorn@kobra.as
920 13 961

Gro Hasle
gro@kobra.as
918 59 257